بهترین صندلی اتوبوس کجاست؟

بهترین صندلی اتوبوس کجاست؟


بهترین صندلی اتوبوس کجاست| مجله سفر دات کام
رزرو بلیط اتوبوس این روزها تنها با یک کلیک امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با کمترین امکانات و با در دست داشتن یک گوشی هوشمند برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید.

خیلی از ما ترجیح می‌دهیم که برای سفر راحت‌تر بهترین جایگاه را در اتوبوس رزرو نماییم و این سؤال برای ما پیش می‌آید که بهترین صندلی اتوبوس کدام است؟ به همین منظور در این مقاله جایگاه‌های مختلف و صندلی‌های متفاوت اتوبوس را موردبررسی قرار خواهیم داد.

صندلی‌های وسط بهترین جای اتوبوس

رساسیر مجری دربستی و اجاره اتوبوس مینی بوس ارزان وی آی پی

اجاره اتوبوس بهشت زهرا – کربلا- ارگان ها- موسساتمعمولاً صندلی‌های وسط خیلی زود رزرو می‌شوند، اگر دیر بجنبید یکی از آن‌ها را از دست خواهید داد. در اتوبوس‌های وی آی پی صندلی تک نفره که وسط اتوبوس قرار دارد و در کنار آن‌هم یخچال نیست،

از سایر صندلی‌ها محبوب‌تر است. صندلی‌های تک‌نفره اتوبوس‌های وی آی پی مطلوب کسانی است که دوست دارند تنهایی سفر کنند یا آنکه به دلایل کاری مجبورند به تنها به مسافرت بروند. به‌طور مثال طبق تصویر زیر صندلی‌های ۱۲ و ۱۳ از سایر صندلی‌های پرطرفدارتر هستند.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی بلیط اتوبوس چگونه است؟

مسافرینی که صندلی‌های وسطی اتوبوس را نسبت به صندلی‌های انتهایی ترجیح داده‌اند، معتقدند که تکان اتوبوس به صندلی‌های وسطی کمتر منتقل می‌شود. لذا ازنظر عموم مردم صندلی‌های وسطی راحت‌تر از انتهایی است، بنابراین زودتر رزرو می‌شوند.


مسافرینی که صندلی‌های وسطی اتوبوس را نسبت به صندلی‌های انتهایی ترجیح داده‌اند، معتقدند که تکان اتوبوس به صندلی‌های وسطی کمتر منتقل می‌شود.

همین قاعده برای صندلی‌های اسکانیا نیز صادق است و معمولاً صندلی‌های وسط از صندلی‌های انتهایی اتوبوس مقبولیت بیشتری دارد. البته دو صندلی در کنار یخچال واقع است که عیب بزرگ آن رفت‌وآمد زیاد مسافرین به‌قصد برداشتن آب از یخچال است که این موضوع تا حدی آرامش دو مسافر پشت یخچال را سلب می‌کند.

ولی از سایر جهات این دو صندلی، صندلی‌های راحت‌تری هستند و معمولاً زود رزرو می‌شوند. توجه داشته باشید که فضایی که روبرو این دو صندلی واقع‌شده است (صندلی‌های ۱۵ و ۱۶ در vip ) از فضای سایر صندلی‌ها بیشتر است و راحتی بیشتری را برای مسافر به وجود می‌آورد.

بیشتر بخوانید : مزایای سفر با اتوبوس

صندلی‌های جلو اتوبوس برای افراد خاص
صندلی‌های جلو اتوبوس برای افراد خاص | سفر دات کام
افرادی که در سفر خوابشان نمی‌برد و از طرفی دوست دارند همپای راننده به تماشای مناظر روبروی اتوبوس بنشینند، صندلی‌های جلویی اتوبوس را انتخاب می‌کنند. صندلی‌های جلوی اتوبوس بسیار پرطرفدار است و معمولاً خیلی زود رزرو می‌شود.

مطابق قوانین شرکت‌های اتوبوس‌رانی رزرو صندلی‌های جلو برای خانم‌ها ممنوع است مگر اینکه خانواده‌ای آن‌ را رزرو نماید. البته صندلی‌های جلو عیب‌هایی هم دارد که شاید در نظر عده‌ای حسن محسوب شود. یکی از آن موارد توفیق اجباری گوش دادن به موسیقی راننده اتوبوس‌هاست.

رساسیر جهت اجاره ارزان اتوبوس – مینی بوس – دربستی اتوبوس مینی بوس

بهترین قیمت اجاره اتوبوس بهشت زهرا

بیشتر بخوانید : از تهران تا تفلیس با اتوبوس چند ساعت راهه؟

صدای ضبط اتوبوس مخصوص راننده و صندلی‌های جلویی است و صندلی‌های ردیف‌های بعدی از شنیدن صدای موسیقی بی‌بهره هستند. بنابراین صندلی‌های جلویی اتوبوس ایدئال افرادی است که علاقه چندانی به چرت زدن و خوابیدن در اتوبوس ندارند.

البته برای افراد خوش‌مشرب هم صندلی‌های جلویی لذت‌بخش است. چراکه رانندگان اتوبوس معمولاً اهل گپ زدن و تعریف کردن هستند. این تعریف کردن و گپ زدن برای راننده‌های شب لذت فراوانی دارد. برخی از مسافران این موضوع را می‌پسندند.

از طرفی صندلی جلوی اتوبوس برای عده‌ای که به جاده و تکان‌های اتوبوس حساس هستند، صندلی‌های خوبی محسوب می‌شود.

چراکه خیلی‌ها در سفر دچار حالت تهوع و استفراغ می‌شوند که شاید با نگاه کردن به جاده و جلو کمتر دچار این حالت شوند. به‌طورکلی بلیط های ردیف‌های جلویی زود تمام می‌شود و باید در خرید آن‌ها شتاب کرد.

صندلی‌های ردیف‌های دوم و سوم اتوبوساگر از نشستن در صندلی جلو لذت نمی‌برید و صندلی‌های وسطی نصیبتان نشده است، می‌توانید صندلی‌های ردیف‌های دوم و سوم اتوبوس را رزرو نمایید. این صندلی‌ها نیز بسیار پرطرفدار هستند و عموماً افراد زرنگ آن‌ها را زودتر از دیگران رزرو می‌کنند.

دقت داشته باشید که قیمت همه صندلی‌ها در اتوبوس یکسان است و کیفیت سفر شما به‌سرعت عمل شما در رزرو بلیط اتوبوس برمی‌گردد. اینکه چه ساعتی رزرو کنید و از کدام شرکت اتوبوس‌رانی بلیط تهیه نمایید و درنهایت کدام صندلی را برای خود انتخاب کنید.

دقت داشته باشید که قیمت همه صندلی‌ها در اتوبوس یکسان است و کیفیت سفر شما به‌سرعت عمل شما در رزرو بلیط اتوبوس برمی‌گردد.

صندلی‌های انتهایی اتوبوسدر زمان نوجوانی اکثر پسربچه‌ها ردیف‌های انتهایی اتوبوس را برای رفتن به اردو بر سایر صندلی‌ها ترجیح می‌دادند. در آن زمان صندلی‌های آخر محل جشن و سرور بود. دیگر خودتان تا آخر این داستان را حدس بزنید.

اما امروزه داستان فرق کرده است. معمولاً مسافران دوست ندارند که تکان‌های اتوبوس چرت نیم روزشان را به هم بزند. به همین دلیل صندلی‌های آخر اتوبوس کمتر مورد استقبال قرار می‌گیرد. علی‌الخصوص صندلی‌هایی که جایگاه آن‌ها روی تایر اتوبوس است.

بااین‌حال اگر در ایام شلوغ سال تصمیم به سفر کردن دارید باید بدانید که بلیط اتوبوس بسیار کم یاب و ارزشمند می‌شود. پس هر چه که زودتر بلیط خود را رزرو نمایید، تا صندلی بهتر و راحت‌تری نصیب شما می‌گردد.

رساسیر مجری دربستی و اجاره اتوبوس مینی بوس ارزان وی آی پی

بهشت زهرا کربلا ارگان ها موسسات

رزرو بلیط اتوبوس این روزها تنها با یک کلیک امکان‌پذیر است. شما می‌توانید با کمترین امکانات و با در دست داشتن یک گوشی هوشمند برای سفر خود برنامه‌ریزی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *