اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین:قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین اجاره و دربستی اتوبوس وی ای پی برای کربلا ارزان

برای زائرین محترم حائز اهمیت است که با چه وسیله نقلیه ای سفر کنند.

اتوبوس از وسائل نقلیه ارزان و مقرون به صرفه می باشد که زائرین می توانند به راحتی یک اتوبوس را دربست کرده

و با فامیل یا خانواده خود به راحتی سفر کند.

در ایام محرم و صفر مرزها شلوغ می باشد و بهترین انتخاب و توصیه مسولین به مردم این است

که از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

اطلاع از خدمات رساسیر در اجاره و دربستی اتوبوس و مینی بوس…. کلیکی نمایید..

اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین
قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین اجاره و دربستی اتوبوس وی ای پی برای کربلا ارزان

مزایا و شرایط اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

از مزایای اجاره توبوس این است که شما خودتان می توانید وسیله نقلیه خود را انتخاب کنید … اتوبوس – مینی بوس – وی ای پی و ….

سفری با آشنایان و فامیل بدون غریبه

مقرون بصرفه بودن و کمتر شدن هزینه

هزینه شما با  بین دیگر  آشنایان و فامیل تقسیم می شود .

اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین ارزان
قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین
قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین اجاره و دربستی اتوبوس وی ای پی برای کربلا ارزان

نحوه رزرو  و اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

نیازی به رفتن به ترمینال های مسافرتی ندارید شرکت رساسیر این کار را برای شما راحت کرده است شما با یک تماس با آقای محبی 140 80 40 0912 می توانید از وضعیت اجاره توبوس و یا در بستی اتوبوس و شرایط و قیمت و …. سوال نمایید و کارهای اولیه رزرو را انجام دهید.

قیمت اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین اجاره و دربستی اتوبوس وی ای پی برای کربلا ارزان

نقشه مسیرهای منتهی به کربلا از مرزهای ایران  اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

مسیر انتخابی زائران ایرانی برای حضور در پیاده روی اربعین، «نجف- حیدریه- کربلا» است که کوتاه‌ترین، پرترددترین، امن‌ترین و مشهورترین مسیر دسترسی نجف به کربلا محسوب می‌شود.

در مسیرهای زمینی زائران می توانند از مرزهای مهران در استان ایلام و شلمچه و چزابه در استان خوزستان خارج می شوند.

در کل سه مرز برای خروج از مرزهای ایران و رسیدن به کربلا وجود دارد. مهران – شلمچه و چزابه .

سازمان حج و زیارت قبلا اعلام کرده بود تعداد گیت های گذرنامه را در مرزهای خاکی افزایش داده تا از مدت زمان ایستایی زائران در مرزها جلوگیری کند.

معمولا اکثر زائران اربعین پعد از اینکه وارد خاک عراق شدند ایتدا به نجف اشرف میروند.

و بعد از چند روز استراحت در نجف اشرف و زیارت وارد کربلا می شوند. ………….

برای دیدن نقشه مسیرهای منتهی به کربلا از مرزهای ایران کلیک نمایید….

نقشه مسیرهای منتهی به کربلا از مرزهای ایران اجاره و دربستی اتوبوس ارزان برای کربلا
نقشه مسیرهای منتهی به کربلا از مرزهای ایران

وضعیت آب وهوای کربلا و نجف  و شهرهای مرزی ایران و عراق

در تشریح وضعیت آب و هوایی مسیر حرکت زائران اربعین به سمت کربلا گفت:

آسمان ایلام فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 24 و 12 درجه سانتیگراد خواهد بود،

این در حالیست که آسمان این استان چهارشنبه دهم آبانماه صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد و غبارآلود

با بیشینه و کمینه دمای هوای آن نیز 23 و 11 درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

وی همچنین آسمان کرمانشاه را فردا صاف تا قسمتی ابری،…………

برای دیدن وضعیت آب وهوای کربلا و شهرهای مرزی ایران و عراق کلیکی نمایید…..

حداقل کرایه اتوبوس تا کربلا برای اربعین و دیگر ایام محرم و صفر

حداقل کرایه اتوبوس تا کربلا برای اربعین و دیگر ایام محرم و صفر : بقول از ایلنا-بسیم لاله: پس از سقوط رژیم بعثی عراق سنت‌هایی که برای بزرگداشت ائمه در عراق انجام می‌شد دوباره احیا شد که مهم‌ترین آن پیاده روی از نجف تا کربلا برای زیارت اربعین امام حسین (ع) بود.

در سال‌های اخیر به سبب ارادت مردم ایران به مقام امام حسین(ع) امروزه پیاده روی اربعین (مشایه) به عنوان بزرگ‌ترین راهپیمایی جهان شناخته می‌شود و رکوردهایی از جمله برگزاری طولانی‌ترین نماز جماعت یا اطعام 15 میلیون نفر ظرف 3 روز نیز در کتاب رکوردهای جهانی به ثبت رسیده است.

سال گذشته هر زائر به اختیار می‌توانست با مراجعه به یکی از دفاتر بیمه با پرداخت 7 هزار تومان خود را تا سقف 50 میلیون تومان بیمه کند و یک دفترچه دریافت می‌کرد اما امسال علاوه بر اینکه چند برابر باید هزینه بیمه را به اجبار بپردازد فقط یک شرکت بیمه برای این کار معرفی شده و هیچ مدرکی به فرد بیمه شده ارائه نمی شود.

بعد از گرفتن مانیفست یا ویزا می‌توان از سه گذرگاه مرزی مهران چذابه و شلمچه وارد کشور عراق شد که مهران به سبب نزدیکی به شهرهای مرکزی و تهران شلوغ ترین مرز محسوب می‌شود.هر چند امسال هر استان از پایانه مشخصی می‌تواند به کشور عراق وارد شود اما اینکه این تقسیم بندی تا چه حد رعایت شود معلوم نیست. ادامه  مطلب حداقل کرایه اتوبوس تا کربلا برای اربعین……

اجاره اتوبوس برای اربعین ،اجاره اتوبوس برای اربعین قیمت اجاره اتوبوس برای اربعین ،اجاره اتوبوس برای اربعین 

حداقل کرایه اتوبوس تا کربلا

حداقل کرایه اتوبوس تا کربلابرای اربعین

اجاره اتوبوس برای اربعین قیمت اجاره اتوبوس برای اربعین 

هزینه سفر به کربلا با اتوبوس برای اربعین

هزینه عوارض خروج از کشور در سال ۹۶ برای سفر به کربلا و اربعین با اتوبوس
ازجمله مدارک لازم برای سفر زمینی به کربلا علاوه بر پاسپورت و بلیط و غیره، نیاز به تسویه عوارض خروج از مرز نیز هست. افرادی که پاسپورت ایران دارند و قصد سفر زمینی به کربلا و عراق را دارند، باید برای تردد از مرزهای کشور عوارض پرداخت نمایند. به دو روش امکان پرداخت عوارض وجود دارد:

پرداخت وجه در مرز عراق و واریز مبلغ قبل از سفر درشعب بانک ملّی.

پیشنهاد هزینه سفر به کربلا  با اتوبوس برای اربعین

پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از ازدحام و معطلی اربعین در مرز؛ قبل از سفر، عوارض خروج سفر اربعین را به حساب ۲۱۱۰۱۰۰۲۵۰۰۰۹ نزد بانک ملّی ایران به نام اداره کل امور مالیاتی پرداخت کرده (پرداخت الکترونیکی عوارض مرز، فعلا فقط برای مسافران عازم از فرودگاه بین المللی امام خمینی مقدور است) و فیش واریزی را به هنگام خروج از کشور (درمرز عراق) حتما به همراه سایر مدارک (پاسپورت و بلیط و ویزای عراق و غیره ) به همراه داشته باشند.

برای سفر زمینی  برای اربعین به کربلا مبلغ ۱۲۵۰۰۰ ریال و سفر هوایی به کربلا مبلغ ۳۷۵۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۱۰۱۰۰۲۵۰۰۰۹ نزد بانک ملّی ایران به نام اداره کل امور مالیاتی پرداخت کرده و فیش واریزی را به هنگام خروج از کشور حتما به همراه سایر مدارک به همراه داشته باشید.

نکات مهم در پرداخت عوارض سفر به عراق- کربلا برای اربعین …….

برای دیدن ادامه مطلب هزینه سفر به کربلا با اتوبوس کلیک نمایید….

هزینه سفر به کربلا با اتوبوس
هزینه سفر به کربلا با اتوبوس

آبادان – ایرنا – افزایش چند برابری نرخ کرایه خودروهای سواری و اتوبوس در خاک عراق زائران کربلا را برای سفر از شلمچه عراق به نجف اشرف و کربلا با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش ایرنا برخی از زائران اربعین که روز جمعه از مرز شلمچه به عراق سفر کردند به دلیل افزایش چند برابری کرایه اتوبوس و سواری ناچار به بازگشت شدند.

این زائران اظهار داشتند: رانندگان اتوبوس های عراقی بابت انتقال هر زائر از شلمچه عراق تا نجف بین ۳،۵ تا پنج میلیون ریال طلب می کنند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با تائید افزایش نامتعارف نرخ کرایه خودروها در خاک عراق به خبرنگار ایرنا گفت:با اعزام ۵۵ دستگاه اتوبوس به شلمچه عراق تلاش شده تا کرایه حمل و نقل زائران از این گذرگاه مرزی تا نجف اشرف کاهش یافته و متعادل شود.

کرایه تا کربلا

غلامعباس بهرامی نیا اظهار داشت:نرخ کرایه هر مسافر از شلمچه عراق تا نجف اشرف ۱،۵ تا ۲ میلیون ریال است که با توجه به تقاضای زیاد در کشور عراق و کمبود وسیله نقلیه همچنین ترافیک در مسیر شلمچه عراق ، کرایه ها افزایش چشمگیری داشته است و تا پنج میلیون ریال نیز بعضا از هر زائر اخذ می شود.

وی گفت: افزایش نامتعارف کرایه ها در خاک عراق از طریق کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در بصره در حال پیگیری است و از طرف عراقی خواسته شده تا بر کرایه ها نظارت داشته باشد.

بهرامی نیا اظهار داشت: با اعزام ده ها دستگاه اتوبوس از ایران به خاک عراق تلاش می شود نرخ کرایه در مسیر شلمچه عراق به نجف اشرف و کربلای معلا متعادل شده و کاهش یابد.

تعداد اتوبوس تا کربلا

وی از تامین چهار هزار و ۶۰۰ دستگاه اتوبوس در گذرگاههای مرزی شلمچه و چذابه همچین اندیمشک به عنوان شهرستان معین حمل و نقل مرز مهران خبر داد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت:نرخ کرایه در ۲ گذرگاه شلمچه و چذابه در استان خوزستان بر اساس نرخ مصوبه ستاد مرکزی اربعین محاسبه شده و از سوی مسئولان پایانه ها و تعزیرات حکومتی نظارت لازم بر آن انجام می شود.

حرکت خودجوش زائران اربعین حسینی از روزهای آغازین ماه صفر به سمت گذرگاه های مرزی چذابه در ۱۱۰کیلومتری شمال غرب اهواز و شلمچه در ۱۵کیلومتری غرب خرمشهر با آغاز ماه صفر شروع شده و در چند روز مانده به اربعین شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام به اوج خواهد رسید.

رساسیر اجاره اتوبوس کربلا

شلمچه در ۱۵ کیلومتری غرب خرمشهر مهمترین گذرگاه مرزی استان خوزستان برای تردد زائران اربعین حسینی است.

مرز شلمچه میزبان زائران اربعین از اقصی نقاط ایران اسلامی و بسیاری از کشورهاست.

از ابتدای ماه صفر تاکنون حدود ۶۰۰ هزار زائر از مرز شلمچه راهی عتبات شدند.

راه‌اندازی خط ویژه اتوبوس مهران تا نجف

سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران تصمیمات ستاد اربعین کشور در حوزه حمل‌ونقل و اقدامات خدمات‌رسانی به زائران را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، پیمان سنندجی با بیان اینکه بنا بر تصمیمات ستاد اربعین کشور و شهرداری تهران، جابه‌جایی زوار در خاک عراق توسط شهرداری‌های تهران، مشهد و کرج صورت می‌گیرد، گفت: جابه‌جایی زوار از مرزهای خسروی و مهران در دستور کار است که با توجه به اینکه مرز خسروی تا اطلاع ثانوی مسدود است منتظر اعلام رسمی باز شدن این مرز هستیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه از راه‌اندازی یک خط اتوبوس در مسیر مهران تا نجف خبر داد و تصریح کرد: ۱۰۰۰ دستگاه اتوبوس و ۲۵۰ دستگاه کامیون در مرزهای مهران و خسروی مستقر شده‌اند و جابه‌جایی در مرز مهران از هفته جاری آغاز خواهد شد.

برگزاری مراسم اربعین

به گفته سنندجی در سال گذشته شهرداری تهران ۵۰۰ دستگاه اتوبوس به‌ منظور برگزاری مراسم اربعین حسینی اختصاص داده بود که امسال تعداد ۶۰۰ دستگاه اتوبوس به این منظور اختصاص‌یافته است و باقی اتوبوس‌ها از سوی شهرداری‌های مشهد و کرج تامین می‌شود.

وی در ادامه اظهارکرد: خدمات‌رسانی به زوار اربعین حسینی از طریق مرز خسروی تنها تا کیلومتر ۸۰ و در منطقه‌ای به نام حسینیه صورت می‌گیرد و زائران پس از آن از طریق اتوبوس‌های عراقی به نجف منتقل خواهند شد.

بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل‌ و نقل و ترافیک شهرداری تهران، سنندجی در پایان تاکید کرد: برای بازگشت زائران نیز پیش‌بینی شده تا اتوبوس‌ها و تریلی‌های ما در منطقه «حله» برای جابه‌جایی زوار به مرز خسروی و مهران اقدام کنند.

اجاره اتوبوس برای اربعین

کرایه اجاره اتوبوس برای اربعین

اجاره اتوبوس برای کربلا

اجاره اتوبوس برای نجف

کرایه اجاره اتوبوس برای کربلا

کرایه اجاره اتوبوس برای نجف

قیمت اجاره اتوبوس کربلا

قیمت اجاره اتوبوس برای اربعین

اجاره اتوبوس برای اربعین ارزان اجاره اتوبوس برای اربعین وی ای پی

اجاره اتوبوس برای اربعین vip

1 دیدگاه در “اجاره اتوبوس 44 و 25و 32 نفره برای اربعین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *